Alates 2008. aastast oleme Eestis klientidele pakkunud mitmesuguseid parkimislahendusi ja oleme rakendanud üle 70 parkimisega seotud projekti kaubanduskeskustes, haiglates ja teistes linnades. Meie eesmärk on pakkuda arukaid ja uuenduslikke parkla lahendusi, mis pakuvad klientidele reiside mugavust. 2018. aastal sai Citypark Eesti OÜ UniParki osaks. Sellest ajast alates teeme tihedat koostööd, et käivitada parimad parkimisprojektid Eestis.


UniPark pakub nutikaid parkimisteenuseid Leedu, Läti, Poola ja Valgevene turgudel. UniParki peakorter asub Vilniuses, Leedus. Sellised projektid nagu EV laadimisjaamade paigaldamine parkimiskohtadesse, ainulaadne uniParki mobiilirakenduste lahendus autoga oli juba Leedus rakendatud.


Kui teil on küsimusi või soovite meiega kohtuda, võtke meiega ühendust e-postiga park@unipark.ee

 
x
Veebisaidil www.unipark.ee kasutatakse küpsiseid, et tagada teile parem veebilehitsemiselamus. Kui jätkate veebilehitsemisseanssi või klõpsate valikul „Nõustun“, annate selleks oma nõusoleku. Nõusoleku saate igal ajal tagasi võtta, muutes brauseri seadistust või kustutades salvestatud küpsised. Palun lugege meie küpsiste kasutamise põhimõtteid..